miercuri, 7 decembrie 2016

Premiu I - excelență la sectiunea "Re-creatie"

Premiul I - excelență
Popescu Maria Natalia, clasa a V-a, Scoala ”Sf. Andrei” București

Rezultatele secțiunii Re-creație

Numele şi prenumele
Clasa
Palatul/Clubul/Școala
Profesor
Premiul
1
Ababei Razvan
2
Palatul Copiilor Botoșani
Nour Daniela
II
2
Adamov  Alexandru
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Codreanu Alexandra/ Sirbu Mariana
I
3
Aioanei Georgiana
3
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
III
4
Albu Teodor
5
Clubul Copiilor nr.6 București
Dordea Ioana
I
5
Alupoaei Beatrice
4
Palatul Copiilor Botoșani
Nour Daniela
I
6
Amisculesei Daria
2
Palatul Copiilor Botoșani
Nour Daniela
I
7
Anechite Ecaterina
3
Palatul Copiilor Botoșani
Nour Daniela
II
8
Anisie Tudor
3
Palatul Copiilor Botoșani
Nour Daniela
I
9
Asofiei Ioana
4
Lic. Teh.„N Iorga” Paşcani
Vasile Mândru
III
10
Avram Teodora
4
Clubul Copiilor Paşcani
Rotariu Irina Ștefana
I
11
Barbu Andrei
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Teodorescu Mirela/ Sirbu Mariana
I
12
Barladeanu Tudor
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Teodorescu Mirela/ Sirbu Mariana
II
13
Bilinschi Antonia
3
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
III
14
Boboia Denisa
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Tudoroiu Luminita/ Sirbu Mariana
III
15
Bogdan Bianca
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Lubinschy Ramona/ Sirbu Mariana
II
16
Bordea Evelyn
4
Clubul Copiilo Lugoj
Cercega Deliana Claudia
II
17
Bordei  Oana
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Lubinschy Ramona/ Sirbu Mariana
II
18
Bordei Vlad
4
Palatul Copiilor Brăila
Colgiu Luminita
III
19
Bratu Ruxandra
4
Școala ”Sf. Andrei” București
Simona / Sirbu Mariana
III
20
Bucsa Luca
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Teodorescu Mirela/ Sirbu Mariana
II
21
Burlan Sonia
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Sirbu Mariana
III
22
Butnariu Mihaela Cătălina
3
Palatul Copiilor Giurgiu
Gogoașe Florina
III
23
Chiriac Emma
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Colegiul National Elena Cuza
I
24
Chitu  Mara
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Lubinschy Ramona/ Sirbu Mariana
II
25
Cimpoeru Catinca
3
Școala nr.164 București
Ghita Bianca/ Sirbu Mariana
III
26
Ciobanu Marius Cătălin
3
Palatul Copiilor Giurgiu
Gogoașe Florina
II
27
Ciobanu Patricia
2
Palatul Copiilor Giurgiu
Gogoașe Florina
I
28
Ciocan Alexandru
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Codreanu Alexandra/ Sirbu Mariana
II
29
Ciurlică Irina
5
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
I
30
Comsa Ioana
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Teodorescu Mirela/ Sirbu Mariana
I
31
Constantin Natalia 
2
Școala nr.164 București
Anoaica Magdalena/Sirbu M
I
32
Covrig Bianca
4
Lic. Teh.„N Iorga” Paşcani
Vasile Mândru
II
33
Crăciun Ana Crina
2
Clubul Copiilor nr.6 București
Dordea Ioana
I
34
Cretu Andreea
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Lubinschy Ramona/ Sirbu Mariana
I
35
Daian Alexandru
2
Școala nr.164 București
Anoaica Magdalena/Sirbu M
I
36
Dediu Ana Maria
6
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
II
37
Delibaș Dragoș
5
Palatul Copiilor Botoșani
Nour Daniela
I
38
Diaconu Alexandra
5
Clubul Copiilor nr.6 București
Dordea Ioana
III
39
Dinu Daria
3
Clubul Copiilor nr.6 București
Dordea Ioana
III
40
Dinu Mara
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Grigore Carmen/ Sirbu Mariana
II
41
Dirla Bianca
2
Școala nr.164 București
Anoaica Magdalena/Sirbu M
II
42
Dobre David
3
Palatul Copiilor Giurgiu
Gogoașe Florina
I
43
Dobrescu Bogdan
2
Clubul Copiilor nr.6 București
Oprea Iuliana Mihaela
II
44
Dolinski Petru
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Vlaicu Rodica/ Sirbu Mariana
II
45
Dorache Luca
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Grigore Carmen/ Sirbu Mariana
III
46
Dumitrescu Elena
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Lubinschy Ramona/ Sirbu Mariana
III
47
Dumitrescu Ruxandra
2
Școala nr.164 București
Anoaica Magdalena/Sirbu M
II
48
Dumitru Ioana
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Vlaicu Rodica/ Sirbu Mariana
III
49
Enache Miruna
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Vlaicu Rodica/ Sirbu Mariana
II
50
Ene Alice
3
Școala nr.164 București
Ghita Bianca/ Sirbu Mariana
III
51
Găitan Andreea
6
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
I
52
Ganu Alesia
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Radu Florica/ Sirbu Mariana
II
53
Gavriluț Ana Maria
4
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
II
54
Gheorghe Andrei
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Vlaicu Rodica/ Sirbu Mariana
II
55
Gherasim Iulia
3
Școala nr.164 București
Ghita Bianca/ Sirbu Mariana
III
56
Gherghiceanu Ioana
3
Școala nr.164 București
Sirbu Mariana
III
57
Ghita Alessia
4
Școala ”Sf. Andrei” București
II
58
Grădinaru Ecaterina
2
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
II
59
Guraliuc Maria
2
Palatul Copiilor Botoșani
Nour Daniela
III
60
Ionescu Silvia
4
Școala ”Sf. Andrei” București
II
61
Ionita Ana
3
Clubul Copiilor nr.6 București
Oprea Iuliana Mihaela
II
62
Iordache Alexandra 
2
Școala nr.164 București
Anoaica Magdalena/Sirbu M
I
63
Iordachi Iulia
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Radu Florica/ Sirbu Mariana
I
64
Istudor Alexandru
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Teodorescu Mirela/ Sirbu Mariana
I
65
Iureț Emanuel
5
Palatul Copiilor Botoșani
Nour Daniela
III
66
Ivana Nectarie
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Teodorescu Mirela/ Sirbu Mariana
I
67
Joldescu Crina
4
Clubul Copiilor Paşcani
Rotariu Irina Ștefana
II
68
Jurca David
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Lubinschy Ramona/ Sirbu Mariana
I
69
Lantos  Tudor
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Barbu Monica/ Sirbu Mariana
II
70
Lapadatescu Teodora
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Lubinschy Ramona/ Sirbu Mariana
II
71
Leșan Livia Andreea
5
Palatul Copiilor Botoșani
Nour Daniela
III
72
Lipciuc Maia
6
Palatul Copiilor Botoșani
Nour Daniela
III
73
Livararu Erika
6
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
I
74
Ludosan Sara
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Bojog Constanta/ Sirbu Mariana
II
75
Lupancu Cezar
3
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
II
76
Lupu Marius Lucian
4
Palatul Copiilor Giurgiu
Gogoașe Florina
II
77
Macavei Andrei
3
Clubul Copiilor nr.6 București
Oprea Iuliana Mihaela
I
78
Manu Marin Mara
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Lubinschy Ramona/ Sirbu Mariana
I
79
Marcu Luca
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Vlaicu Rodica/ Sirbu Mariana
III
80
Marculescu Daria
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Sofronie Mirela/Sirbu Mariana
II
81
Mazilu Alexandra 
4
Școala ”Sf. Andrei” București
Simona  /Sirbu Mariana
III
82
Mazilu Ariana
3
Școala nr.164 București
Ghita Bianca/ Sirbu Mariana
III
83
Miroseanu Valentin
3
Palatul Copiilor Giurgiu
Gogoașe Florina
II
84
Mirzac Robert
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Barbu Monica/ Sirbu Mariana
III
85
Muresanu Roberta
3
Școala nr.164 București
Ghita Bianca/ Sirbu Mariana
III
86
Mursă Teodora
6
Palatul Copiilor Botoșani
Nour Daniela
I
87
Nastasa Ioana
3
Școala nr.164 București
Ghita Bianca/ Sirbu Mariana
III
88
Neagu Maria
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Barbu Monica/ Sirbu Mariana
II
89
Nedelcu Raluca
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Dobre Alina/ Sirbu Mariana 
II
90
Nicolau Ioana
3
Școala nr.164 București
Ghita Bianca/ Sirbu Mariana
I
91
Niculae Maria
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Codreanu Alexandra/ Sirbu Mariana
III
92
Niculae Sara Gabriela
3
Clubul Copiilor nr.6 București
Dordea Ioana
II
93
Nicut Andrei
5
Școala ”Sf. Andrei” București
Sirbu Mariana
III
94
Nitescu Ines
3
Clubul Copiilor nr.6 București
Dordea Ioana
II
95
Olteanu Vlad
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Bojog Constanta/ Sirbu Mariana
II
96
Pana Robert
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Radu Florica/ Sirbu Mariana
III
97
Panfil Mihai
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Barbu Monica/ Sirbu Mariana
III
98
Pătraşcu Sara
2
Palatul Copiilor Brăila
Colgiu Luminita
II
99
Pavalache Alexandru
4
Clubul Copiilor Vălenii de Munte
Căpuzu Ion Eugen
I
100
Pendus Tudor
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Barbu Monica/ Sirbu Mariana
III
101
Perjoc Maia Denisa
4
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
III
102
Petrariu Alexandru
4
Palatul Copiilor Botoșani
Nour Daniela
III
103
Pitiga Iustin
3
Clubul Copiilor nr.6 București
Dordea Ioana
III
104
Plaian Camelia
4
Școala nr.164 București
Sirbu Mariana
II
105
Popa Andrei
6
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
III
106
Popescu Lara
5
Clubul Copiilor nr.6 București
Dordea Ioana
II
107
Popescu Maria Natalia 
5
Școala ”Sf. Andrei” București
Sîrbu Mariana
I
108
Popescu Robert
3
Clubul Copiilor nr.6 București
Dordea Ioana
II
109
Popoaca Mihnea Petrea
3
Palatul Copiilor Brăila
Colgiu Luminita
I
110
Posea Sebastian
4
Clubul Copiilor Vălenii de Munte
Căpuzu Ion Eugen
M
111
Purice Cristian
3
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
III
112
Radu Andrei Alexandru
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Teodorescu Mirela/ Sirbu Mariana
III
113
Radu Ionela Georgiana
4
Palatul Copiilor Giurgiu
Gogoașe Florina
III
114
Roman Matei
5
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
I
115
Roman Mihnea
6
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
II
116
Scrisu Anamaria Ioana
5
Palatul National al Copiilor București
Ștefănescu Ina
II
117
Simion Andrei
6
Palatul Copiilor Giurgiu
Gogoașe Florina
I
118
Șlincu Andra Maria
6
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
II
119
Smaranda Maria
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Dobre Alina/ Sirbu Mariana 
III
120
Sorescu Bianca
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Barbu Monica/ Sirbu Mariana
I
121
Spoială Ruxandra
2
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
II
122
Stefan Alexandru
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Tudoroiu Luminita/ Sirbu Mariana
II
123
Stefan Theodor 
4
Școala nr.164 București
Sirbu Mariana
II
124
Tache Alexandru
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Teodorescu Mirela/ Sirbu Mariana
II
125
Tamaș Cezara
3
Palatul Copiilor Suceava
Șoiman Ștefania
III
126
Telegariu Teodor
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Tudoroiu Luminita/ Sirbu Mariana
II
127
Tilihoi Patrik Sorin
2
Clubul Copiilo Lugoj
Cercega Deliana Claudia
III
128
Timofte Alessia
4
Lic. Teh.„N Iorga” Paşcani
Vasile Mândru
I
129
Tocitu David
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Barbu Monica/ Sirbu Mariana
II
130
Tucu Catalin
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Radu Florica/ Sirbu Mariana
II
131
Tutunaru Eric
3
Școala ”Sf. Andrei” București
Teodorescu Mirela/ Sirbu Mariana
I
132
Udrea Sebastian Andrei
0
Palatul Copiilor Giurgiu
Gogoașe Florina
I
133
Ungureanu Raluca
5
Palatul Copiilor Botoșani
Nour Daniela
II
134
Velicu Maria
1
Palatul Copiilor Giurgiu
Gogoașe Florina
II
135
Veneş Alin
4
Clubul Copiilor Paşcani
Rotariu Irina Ștefana
III
137
Vlasceanu Diana
3
Școala nr.164 București
Ghita Bianca/ Sirbu Mariana
II
138
Voichescu Vlăduț
2
Clubul Copiilo Lugoj
Cercega Deliana Claudia
I
139
Voicila Fabian
4
Clubul Copiilor Vălenii de Munte
Căpuzu Ion Eugen
M
140
Voicu Daria Nicoleta
5
Palatul Copiilor Giurgiu
Gogoașe Florina
I
141
Yosufian Daria
2
Școala nr.164 București
Anoaica Magdalena/Sirbu M
II
142
Zaharescu Sandra
3
Clubul Copiilor nr.6 București
Dordea Ioana
II
143
Zaharia Maria
5
Palatul Copiilor Botoșani
Nour Daniela
II
144
Zbăgan Bogdan
5
Clubul Copiilo Lugoj
Cercega Deliana Claudia
II
145
Zissu Ioana
2
Școala nr.164 București
Anoaica Magdalena/Sirbu M
I
146
Zorila Andrei
2
Școala ”Sf. Andrei” București
Barbu Monica/ Sirbu Mariana
II